Categories: Bez kategorii

by holimedica

Share

Categories: Bez kategorii

by holimedica

Share

Terapia manualna układu stomatognatycznego pozwala na leczenie trudności związanych z karmieniem u niemowląt, snem, a także innych problemów funkcjonalnych. Na zdjęciu mgr, CST-D Łukasz Kaczmarek pracuje z tzw. funkcjonalną pętlą zwieracza górnego gardła, aby pomoc dziecku w lepszym przystawieniu się do piersi. Terapia manualna jamy ustnej wpływa regulująco również na układ nerwowy dziecka.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
  • Znacie poduszki do akupresury??? Jeśli nie polecamy. Są cudowne przy redukcji napięcia w okolicy potylicy, kręgosłupa szyjnego! Używamy na codzień aby zredukować spięcia dnia codziennego. Każdy z nas gdzieś w ciele gromadzi stres, napięcia dnia codziennego, po długim siedzeniu przy biurku, po pracy rękami ( fizjoterapeuci, stomatolodzy)… poduszka do akupresury skutecznie wspomoże w próbach relaksu […]

    Czytaj dalej
  • Nieprawidłowe ustawienie kości piętowych ma wpływ na to jak obciążona jest stopa. Stopy mają ogromny wpływ na to jak ustawia się reszta naszego ciała ! W naszej praktyce u niemal każdego pacjenta badamy całe ciało w kontekście ustawienia głowy i symetrii ! Na zdjęciu koślawość u pacjenta. W takim przypadku wykonujemy wkładki termoplastyczne!

    Czytaj dalej