ZAREZWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ

Uwaga! W związku z pandemią przenosimy organizację wydarzenia na termin 12-13.06.2021 roku. Zachęcamy do rezerwacji terminu. Osoby które zarejestrowały się na 19-20.09.2020 będziemy osobiście informować o zmianach!

“Od synowialnego stawu skroniowo-żuchwowego do bólu głowy i twarzy. Dzieci, młodzież, dorośli.” 12-13.06.2021r. 

Wśród wykładowców nasz Mentor:  prof. Mariano Rocabado oraz po raz pierwszy dr German Ramirez-Vanez, a także dr Roberto Gutierrez. 

Konferencja będzie poświęcona zaburzeniom czaszkowo-kręgosłupowym (stawom skroniowo-żuchwowym) w leczeniu dzieci i młodzieży do osób dorosłych.

W 2018 roku odbyła się nasza pierwsza konferencja z udziałem profesora Mariano Rocabado oraz wielu specjalistów z Polski. Każda z tych osób opowiedziała w jaki sposób wspomaga leczenie synowialnego stawu skroniowo-żuchwowego. Na konferencji wystąpili specjaliści : ortodonci, chirurg szczękowy, protetyk, dentysta, logopeda oraz fizjoterapeuci.

Kto nas zna ten wie, że wspomaganie leczenia stawu skroniowo – żuchwowego jest naszą specjalizacją wielu lat. Naszym Mentorem stał się znany na całym świecie profesor Mariano Rocabado z Chile. Bazując na jego olbrzymim 50 letnim doświadczeniu w tym zakresie chcemy rozpowszechniać wiedzę o zaburzeniach synowialnego stawu skroniowo-żuchwowego także w naszym kraju.

Profesor Mariano Rocabado jest doktorem fizjoterapii oraz profesorem ortodoncji.

Mamy niewątpliwe szczęście korzystać z wiedzy Profesora oraz współpracującego z nim ściśle dentysty dr Roberto Gutierrez. Piszemy ten opis będąc właśnie po raz kolejny na ich kursie w Santiago de Chile .

Dr Roberto Gutierrez i jego zespół współpracuje z Profesorem i wspomaga jego koncepcję leczenia z zastosowaniem odpowieniej szynoterapii oraz stabilną okluzją po zakończonym leczeniu.

Więcej: http://www.bioesteticadrgutierrez.cl/en/bioesthetics/ 

To niezwykła okazja móc posłuchać całego zespołu bez konieczności lotu do Chile !

Dr German Ramirez-Vanez to nasz kolejny zagraniczny gość , który zajmuje się leczeniem dzieci i wspomaganiem ich rozwoju pod kątem zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego, ale także zaburzeniami snu i drogami oddechowymi. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce.

Więcej mogą Państwo doczytać na stronie dr Germana Ramirez-Vanez

http://www.kidsmalocclusions.com

Poza wykładami trzech zagranicznych gości z Chile i Kanady, wysłuchają Państwo wykładu  pasjonaty anatomii, chirurga szczękowo-twarzowego dr Michała Szałwińskiego, który będzie pełnił funkcję kierownika naukowego.

Dr Michał Szałwiński Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał dyplom lekarza stomatologa a następnie dyplom lekarza medycyny. W 2007 r. z wynikiem bardzo dobrym otrzymał tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończył podyplomowe studia Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. W 2009 r. uzyskał z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych. Zajmuje się implantologią stomatologiczną. Poza Kliniką jest zatrudniony w Klinice Chirurgii Czaszkowo Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii IS WUM. Pracuje jako Adiunkt w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej CB WUM. Członek towarzystw: PTCHJUiCHSZ-TW, OSIS, EOS, EACMFS. Ukończył również pełne szkolenie prof. Mariano Rocabado w Polsce.

To zaszczyt występować wśród tak znakomitych gości !

TMJ 2021 – From synovial TMJ to headaches and facial pain. Pediatrics and adolescence.

DATE:  12-13.06.2021, Warsaw, Poland