KatarzynaGil

mgr Katarzyna Gil

Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W pracy najbardziej interesują mnie dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych i odcinka szyjnego kręgosłupa oraz zaburzenia o podłożu psychosomatycznym. Staram się patrzeć na pacjentów holistycznie i za Alexandrem Lowenem wyznaję zasadę, że należy ufać temu, co mówi ciało pacjenta. Uważam, że nie powinno się lekceważyć żadnych objawów, bo symptomy, które na pierwszy rzut oka nie łączą się ze sobą, mogą być cennym elementem całej układanki. Swój warsztat kształciłam m.in. odbywając staż w przychodni rehabilitacyjnej na Maderze, gdzie miałam możliwość zdobywać doświadczenie pod okiem portugalskich specjalistów. Fizjoterapia to dla mnie nie tylko zawód, ale też pasja, którą chcę stale rozwijać. W najbliższym czasie planuję ukończyć kurs Crafta oraz kurs prof. Mariano Rocabado.

ROZWÓJ ZAWODOWY:

 „Masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo- powięziowe z anatomią palpacyjną”, Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy Marka Szaraty (2019)

„Taping Rehabilitacyjny – Taping stosowany w rehabilitacji i sporcie”, FizjoSystem Szkolenia (2020)

„CRAFTA – Leczenie problemów w obszarze czaszkowo-żuchwowym i czaszkowotwarzowym”, OrtoKursy sp. z o. o. (2020, w trakcie szkolenia)

 

W wolnym czasie chodzę na spacery po lesie i podglądam ptaki, jestem stałą bywalczynią warszawskich teatrów, a w sezonie zimowym uwielbiam oglądać skoki narciarskie.

error: Content is protected !!